plane

Centrum prasowe

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski (@) planetpr.pl

 • AWmini
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza (@) planetpr.pl

 • Podraza
  Urszula Podraza

  tel. 606 380 677

  u.podraza (@) planetpr.pl

 • Szymon_Szymczyk_m
  Szymon Szymczyk

  tel. 602 701 061

  s.szymczyk (@) planetpr.pl

 • Joanna_frejus
  Joanna Frejus

  tel. 503 168 642

  j.frejus (@) planetpr.pl

 • Grzegorz_Spiewak_mm
  Grzegorz Śpiewak

  tel. 666 300 054

  g.spiewak (@) planetpr.pl

 • Worytko_M1
  Magda Worytko

  tel. 666 300 014

  m.worytko (@) planetpr.pl

 • Edyta_m
  Edyta Lenart

  tel. 731 431 302

  e.lenart (@) planetpr.pl

 • MU-foto-mini
  Michał Urbanik

  tel. 666 300 053

  m.urbanik (@) planetpr.pl

pobierz materiały

Roadshow Axence zakończony!

/ 18 grudnia 2014 /

Axence_02

Setki osób poznało zasady bezpieczeństwa sieci firmowych

11 miast, 72 godziny wykładów, blisko 1000 uczestników, 2800 rozdanych licencji i niezliczona ilość przekazanej wiedzy. To najkrótsze podsumowanie bezpłatnych szkoleń poświęconych bezpieczeństwu infrastruktury IT, zorganizowanych przez firmę Axence.

Szkolenia, zorganizowane w 11 największych miastach Polski, skierowane były do osób zainteresowanych podnoszeniem poziomu bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych. Specjaliści i praktycy, na co dzień zajmujący się tą problematyką, poruszali tematy związane m.in. ze współczesnymi trendami i najczęstszymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa infrastruktury IT w organizacji, metodami prewencji i skutecznymi sposobami walki z atakami sieciowymi czy zintegrowanym zarządzaniem zasobami informatycznymi w organizacji.

Udział w warsztatach wzięło 970 uczestników, wśród których znaleźli się zarówno administratorzy sieci, informatycy, szefowie działów IT, jak również integratorzy systemów informatycznych czy właściciele firm – mówi Grzegorz Oleksy, dyrektor firmy Axence i jeden z prelegentów. – Tempo, w jakim pojawiają się nowe zagrożenia dla sieci firmowych, obliguje specjalistów do ciągłego poszerzania wiedzy na ich temat. W tegorocznej edycji naszych szkoleń, szczególny nacisk położyliśmy na coraz szersze spektrum ryzyka i motywacje ataków oraz skuteczne metody ochrony przed nimi. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również prelekcje poświęcone prawnym i organizacyjnym aspektom monitorowania pracowników. Temat ten od lat niezmiennie budzi nie tylko wiele wątpliwości, ale również emocji – zarówno wśród osób monitorowanych, jak i tych odpowiedzialnych za wdrożenie i administrowanie rozwiązaniami do monitoringu – dodaje.

Każdy z uczestników otrzymał za darmo komercyjne licencje na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera oraz imienny certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Organizatorem szkoleń była firma Axence, oferująca oprogramowanie do kompleksowego zarządzania infrastrukturą informatyczną, przy współpracy z Bakotech, SpamTitan i Webroot.

—–

Oficjalna strona szkoleń: http://szkolenia.axence.net

Roadshow Axence zakończony!

/ 18 grudnia 2014 /

Axence_02

Setki osób poznało zasady bezpieczeństwa sieci firmowych

11 miast, 72 godziny wykładów, blisko 1000 uczestników, 2800 rozdanych licencji i niezliczona ilość przekazanej wiedzy. To najkrótsze podsumowanie bezpłatnych szkoleń poświęconych bezpieczeństwu infrastruktury IT, zorganizowanych przez firmę Axence.

Szkolenia, zorganizowane w 11 największych miastach Polski, skierowane były do osób zainteresowanych podnoszeniem poziomu bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych. Specjaliści i praktycy, na co dzień zajmujący się tą problematyką, poruszali tematy związane m.in. ze współczesnymi trendami i najczęstszymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa infrastruktury IT w organizacji, metodami prewencji i skutecznymi sposobami walki z atakami sieciowymi czy zintegrowanym zarządzaniem zasobami informatycznymi w organizacji.

Udział w warsztatach wzięło 970 uczestników, wśród których znaleźli się zarówno administratorzy sieci, informatycy, szefowie działów IT, jak również integratorzy systemów informatycznych czy właściciele firm – mówi Grzegorz Oleksy, dyrektor firmy Axence i jeden z prelegentów. – Tempo, w jakim pojawiają się nowe zagrożenia dla sieci firmowych, obliguje specjalistów do ciągłego poszerzania wiedzy na ich temat. W tegorocznej edycji naszych szkoleń, szczególny nacisk położyliśmy na coraz szersze spektrum ryzyka i motywacje ataków oraz skuteczne metody ochrony przed nimi. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również prelekcje poświęcone prawnym i organizacyjnym aspektom monitorowania pracowników. Temat ten od lat niezmiennie budzi nie tylko wiele wątpliwości, ale również emocji – zarówno wśród osób monitorowanych, jak i tych odpowiedzialnych za wdrożenie i administrowanie rozwiązaniami do monitoringu – dodaje.

Każdy z uczestników otrzymał za darmo komercyjne licencje na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera oraz imienny certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Organizatorem szkoleń była firma Axence, oferująca oprogramowanie do kompleksowego zarządzania infrastrukturą informatyczną, przy współpracy z Bakotech, SpamTitan i Webroot.

—–

Oficjalna strona szkoleń: http://szkolenia.axence.net

pobierz materiały

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski (@) planetpr.pl

 • AWmini
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza (@) planetpr.pl

 • Podraza
  Urszula Podraza

  tel. 606 380 677

  u.podraza (@) planetpr.pl

 • Szymon_Szymczyk_m
  Szymon Szymczyk

  tel. 602 701 061

  s.szymczyk (@) planetpr.pl

 • Joanna_frejus
  Joanna Frejus

  tel. 503 168 642

  j.frejus (@) planetpr.pl

 • Grzegorz_Spiewak_mm
  Grzegorz Śpiewak

  tel. 666 300 054

  g.spiewak (@) planetpr.pl

 • Worytko_M1
  Magda Worytko

  tel. 666 300 014

  m.worytko (@) planetpr.pl

 • Edyta_m
  Edyta Lenart

  tel. 731 431 302

  e.lenart (@) planetpr.pl

 • MU-foto-mini
  Michał Urbanik

  tel. 666 300 053

  m.urbanik (@) planetpr.pl